• Mozaika w kuchni – pomysł na ciekawą aranżację

    Mozaika w kuchni – pomysł na ciekawą aranżację

    Kuchnia to serce domu – zdanie być może wyświechtane, ale prawdziwe. A jeśli powszechnie nadajemy temu pomieszczeniu taką rangę, warto zadbać o to, by było to miejsce przyjazne, które zachęca do spędzania czasu swoim wystrojem.

A/

Co lubicie robić na wakacjach:

View Results

Loading ... Loading ...

Warunki udzielania kredytu dla firm na start

Za kredyt dla firm na start w największym stopniu może być uważane finansowanie dla deweloperów udzielane właścicielom spółek celowych od pierwszego dnia ich działalności. Podstawą do podjęcia przez bank decyzji kredytowej staje się ocena rentowności przedsięwzięcia podejmowanego przez przedsiębiorcę, dlatego analitycy we wnikliwy sposób zapoznają się z biznesplanami przedstawianymi im przez każdego wnioskodawcę.

Wysokość udzielonego finansowania zawsze ustalana jest indywidualnie i opiewa na kwotę, która pozwala na realizację inwestycji w różnego rodzaju nieruchomości przy wkładzie własnym dewelopera wynoszącym dwadzieścia procent. Jedynym warunkiem uzyskania kredytu deweloperskiego staje się więc przedstawienie dobrze rokującego biznesplanu na inwestycje w budynki mieszkalne i komercyjne przeznaczone na sprzedaż lub na wynajem. Spłata kredytu w ratach równych lub malejących będzie wynosiła pięć lub dziesięć lat.

Innego rodzaju kredytem dla firm na start jest limit w rachunku udzielany bez zabezpieczeń. O przyznanie możliwej kwoty akceptowanego przez bank zadłużenia w koncie wnioskować mogą właściciele przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą przez pół roku czasu.

Warunkiem uruchomienia kredytu Fair jest bowiem przedstawienie wyciągów bankowych za okres sześciu miesięcy i stwierdzenie na ich podstawie, że firma będzie w stanie regularnie pokrywać koszty finansowania wynoszące od 1 000 do 50 000 złotych. Informacje na ten temat znajdują się na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm.

Comments are closed.