• Mozaika w kuchni – pomysł na ciekawą aranżację

    Mozaika w kuchni – pomysł na ciekawą aranżację

    Kuchnia to serce domu – zdanie być może wyświechtane, ale prawdziwe. A jeśli powszechnie nadajemy temu pomieszczeniu taką rangę, warto zadbać o to, by było to miejsce przyjazne, które zachęca do spędzania czasu swoim wystrojem.

A/

Co lubicie robić na wakacjach:

View Results

Loading ... Loading ...

Piękne i zdrowe paznokcie

Kobiety stosują różne sztuczki, aby uatrakcyjnić wygląd swoich dłoni. Jedną z opcji jest zastosowanie odpowiedniego manicure na paznokciach, dzięki któremu każda kobieca dłoń przykuwa uwagę.

Manicure przede wszystkim ma za zadanie podkreślać kształt paznokcia i uatrakcyjniać jego wygląd. Można wykonywać go zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach, którym możemy nadawać zarówno regularne, jak i nieregularne kształty – wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Obecnie na rynku oferowane są zarówno lakiery do paznokci, jak i różnego rodzaju ozdoby, dzięki którym można stworzyć wprost niesamowite choreograficzne efekty. Wiele zależy od tego, jaki rodzaj produktu zastosujemy i oczywiście, od tego, jaka będzie to kompozycja. Dzięki na przykład lakierom typu top coat można stworzyć nie tylko profesjonalny, ale i super trwały manicure, błyszczący i rzucający się w oczy z daleka. Jeżeli dodamy do tego konkretne ozdoby, chociażby w postaci małych brylancików, efekt może być naprawdę olśniewający.

Ale manicure oprócz roli ozdobnej, pełni również rolę ochronną, zwłaszcza od czasów, kiedy na rynku oferuje się preparaty odżywcze do paznokcie, dzięki którym możemy je wyraźnie wzmocnić i zregenerować. Takie preparaty często stosujemy jako bazę pod lakier, ale nowoczesne lakiery również składają się z odpowiednich składników odżywczych wzmacniających płytkę paznokcia. Wspomniane chociażby lakiery top coat (http://pl.rimmellondon.com/produkty/paznokcie/super-gel-top-coat ) są tak przygotowane, aby oprócz oszałamiających efektów kolorystycznych również zabezpieczać paznokcie i je wzmacniać. Warto więc takie produkty stosować na co dzień.

Comments are closed.