• Idealny dla nieidealnej cery – krem regenerujący z mlekiem klaczy

    Idealny dla nieidealnej cery – krem regenerujący z mlekiem klaczy

    Nie od dzisiaj wiadomo, że wiele rynkowych kosmetyków działa dobrze tylko na reklamie. Używając ich, człowiek często ma dużo gorszą skórę, niż bez nich. Naprzeciw tym problemom wychodzi colostrum, które ma w sobie kompleksowo działające składniki – regeneruje skórę, pozwala na dużo lepsze wchłanianie innych …

A/

Co lubicie robić na wakacjach:

View Results

Loading ... Loading ...

Mozaika w kuchni – pomysł na ciekawą aranżację

Kuchnia to serce domu – zdanie być może wyświechtane, ale prawdziwe. A jeśli powszechnie nadajemy temu pomieszczeniu taką rangę, warto zadbać o to, by było to miejsce przyjazne, które zachęca do spędzania czasu swoim wystrojem.

Aranżacje kuchni mogą być różne – jasne, tradycyjne, rustykalne, minimalistyczne czy nowoczesne. Każda z nich będzie wyglądać wyjątkowo, jeśli w wystrój kuchni włożymy trochę zaangażowania i naszego serca. Dzięki temu na pewno wszyscy będą dobrze czuć się w takim pomieszczeniu. Planując projekt kuchni nie wolno jednak zapomnieć o jej głównym przeznaczeniu, czyli przygotowywaniu posiłków. Zadbajmy o odpowiednią przestrzeń i łatwość w utrzymaniu należytej higieny.

Jednym z najnowszych trendów jest tworzenie mozaiki w kuchni. Tradycyjne płytki ścienne do kuchni możemy zastąpić małymi, kolorowymi płyteczkami, które będą ciekawie wyglądać i urozmaicą wygląd ścian kuchennych. W zaskakujący sposób możemy też wykorzystać oświetlenie kuchenne, by nadać kolorytu naszej aranżacji. Wykorzystanie lampek zamontowanych w meblach lub blatach naszej kuchni w połączeniu z elementami mozaiki mogą okazać się czymś, co sprawi, że nie będziemy chcieli opuszczać tego pomieszczenia.

Oczywiście wykorzystajmy też wszelkie elementy dekoracyjne: firanki, kwiaty, pojemniki na przyprawy czy sztućce mogą zostać przez nas w sposób kreatywny wykorzystane do aranżacji kuchni. Powinno być to miejsce pogodne, dlatego nie bójmy się wybierać tutaj nawet jaskrawych kolorów. Najważniejsze, aby wystrój odpowiadał naszym upodobaniom. Więcej na temat aranżowania kuchni przeczytasz na http://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/kuchenne-aranzacje-praktyczne-wskazowki-i-ciekawe-pomysly,n,1000213968.html.

Comments are closed.